KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11139201
nr 1113 9201
Ulf Lindell
(f. 1964), Sverige
Blandteknik, Ulf Lindell (f. 1964), olja på plåt / smide, 70x52
Ulf Lindell, svensk bildkonstnär född 1964.
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 juni 2017
kl 19:07:59
100 kr
200 kr